5 راه کار جهت پیشرفت چشم گیر رنک الکسا

بهبود رتبه الکسا برای بسیاری از وبلاگ نویسان مبتدی کاری دشوار است. برخی وبلاگ نویسان توانایی بالقوه ای برای کسب رتبه های زیر 100000 الکسا را دارند. اما در اکثر مواقع بهبود رتبه الکسا برای وبلاگ نویسان مبتدی کاری بسیار دشوار است.

خب، مساله این است که چگونه باید رتبه الکسای وب سایت و یا وبلاگ خود را به سرعت بهبود دهیم؟ آیا ترفندهای خاصی برای بهبود رتبه الکسا برای یک وب سایت یا وبلاگ وجود دارد؟ آیا ما می توانیم رتبه وب سایت یا وبلاگ خود را در الکسا به سرعت بهبود دهیم؟

زمانی که شما شروع به ایجاد یک وبلاگ و یا وب سایت می کنید سوالات زیادی از این قبیل به ذهن شما خطور می کند. در این پست قصد داریم چند راه کار ساده برای پیشرفت سریع در رتبه بندی های الکسا را به شما ارائه دهیم. پس اگر شما هم قصد بهبود رتبه الکسا را دارید و به دنبال راه کارهای آن هستید، به شما پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها بخوانید.

رتبه بندی الکسا چیست؟
بر اساس سایت الکسا، رتبه بندی الکسا تخمینی است از میزان محبوبیت سایت شما در مقایسه با دیگر سایت ها. الکسا یک شرکت اطلاعات وب است که سایت های مختلف را بر اساس فاکتورهای گوناگون مانند ترافیک سایت، رتبه بندی می کند. این رتبه بندی هر روز، به روز رسانی می شود.

توجه: بر اساس مشاهدات، سایت هایی که رتبه ی آنها بیش از 1 میلیون باشد کمتر به روز رسانی می شوند.

اگر رتبه ی شما زیر 1 میلیون باشد این رتبه بطور منظم به روز می شود. توصیه می شود که تلاش کنید تا رتبه ی سایتتان همواره زیر 10 هزار باشد.

الکسا چگونه کار می کند؟
Alexa.com در سال 1996 راه اندازی شد و با استفاده از برخی ابزارها کار رتبه بندی سایت ها را شروع کرد. بسیاری از مردم معتقدند که الکسا رتبه ی دقیقی برای سایت ها ارائه نمی دهد. اما این سایت بهترین ابزار برای مقایسه ی دو سایت با یکدیگر به شما می آید.

آیا بهبود رتبه الکسا برای سئو ارزشی دارد؟
بسیاری از متخصصان سئو عقیده دارند که وقتی در حال بهبود سئو سایت خود هستید به رتبه بندی های الکسا هیچ توجهی نکنید. اما هنگامی که تاکتیک های سئو را بر سایت خود اعمال کردید و متوجه شدید که بهبود رتبه الکسا صورت پذیرفته است، این به این معنی است که از تاکتیک های مناسبی برای بهبود سئوی سایتتان استفاده کرده اید.

چرا بهبود رتبه الکسا؟
زیرا معیارهای الکسا بر اساس ترافیک وبلاگ یا وب سایت شما طراحی شده است و هدف از اعمال تاکتیک های سئو نیز جذب بیشتر مخاطب به وبلاگ یا وب سایت است. اما معیارهای بسیاری مانند رتبه ی صفحه و قدرت دامنه در اینترنت برای بررسی عملکرد یک سایت موجود است. پس چرا باید بر روی پیشرفت رتبه ی سایت در الکسا تمرکز کرد؟
پاسخ این سوال این است که بسیاری از فعالان اینترنت برای قرار دادن تبلیغات در سایت شما به رتبه ی شما در الکسا توجه می کنند. بنابراین برای تمامی سایت ها مهم است که بهبود رتبه الکسا را همیشه مد نظر داشته باشند تا در مقابل کسانی که برای تبلیغ در سایت های مختلف به رتبه ی الکسای آنها توجه می کنند، حرفی برای گفتن داشته باشند.
سئوکار 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ