کاربرد طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی روشی از طراحی سایت است که تمامی مراحل طراحی آن بر طبق خواست مشتری انجام می شود . مشتری است که تعیین می کند چه قسمت ها و بخش هایی باید با طراحی سایتش اضافه و یا از آن کم شود و تمامی مراحل زیر نظر مشتری انجام می گیرد . زمان طراحی سایت اختصاصی ممکن است بیش تر باشد ولی در نهایت تخصصی تر و شخصی تر شده و با یک طراحی سایت کاملا سفارشی روبرو خواهیم شد که مورد پسند مشتری می باشد .
به همین دلیل فرد یا افرادی که طراحی سایت اختصاصی-سفارشی را بر عهده می گیرند باید بسیار مسلط به تمامی مراحل طراحی سایت حرفه ای از جمله گرافیک سایت ، امنیت، سئو و بهینه سازی سایت و... باشد چرا که این موارد لازمه داشتن سرعت بالا برای لود و باز شدن صفحات طراحی سایت است. یکی از موارد مهم در طراحی سایت اختصاصی و سفارشی گرافیک سایت است که باید بسیار حرفه ای انجام گیرد.
معمولا بیشتر مواقع کارفرما پس از گذشت زمانی درخواست توسعه و گسترش طراحی سایت خود را دارد که اگر سایت اختصاصی داشته باشد می تواند با هزینه ای کم تغییراتی در طراحی سایت ایجاد کند .
طراحی سایت اختصاصی
امنیت سایت اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی-سفارشی معمولا با امنیت بسیار بالایی نیز همراه است، همه موارد ضروری در این گونه طراحی سایت ها لحاظ می گردد ، به عنوان مثال صرفا طراحی سایت نمی تواند پاسخگوی نیازهای مشتری باشد. از این گذشته وقتی سایتی معروفیت لازم را پیدا می کند که عده زیادی آن را با جستجو پیدا کنند، بنابراین لازم است که سایت از سئو و بهینه سازی سایت خوبی برخوردار باشد.
طراحی سایت اختصاصی-سفارشی این شانس را به مشتری می دهد که سایت کاملا اختصاصی و سفارشی برای خود داشته باشد هم در طراحی ظاهری و هم در طراحی قالب هر طرحی را طراح می تواند خلاقانه پیاده سازی کند بدون اینکه محدودیتی در طراحی سایت داشته باشد.

در برخی از سفارش های مربوط به طراحی سایت اختصاصی (طراحی سایت سفارشی) کارفرما درخواست تولید محتوا را نیز بعد از طراحی سایت دارد که شرکت طراحی سایت متعهد می شود بعد از طراحی و راه اندازی سایت محتوای مناسب را نیز برای طراحی وب سایت تهیه کند البته با این تفاوت که متن تولیدی نیز باید در هیچ سایتی نباشد و کاملا نوآورانه و تولیدی باشد.
طراحی سایت اختصاصی (طراحی سایت سفارشی) باید از فیلترها و مراحل اساسی بگذرد تا بتواند بر روی سایت به درستی ظاهر شود. بنابراین سپردن کار طراحی سایت به یک گروه ماهر و متخصص اولین قدم در داشتن سایت محسوب می شود. بسیار مهم است که یک طراحی سایت با دیزاین و ظاهر قابل قبول و پنل مدیریتی قوی و مطابق با نیاز کاربران به مشتری ارائه شود؛ شرکت های طراحی سایتی می توانند این کار را به درستی و سهولت انجام دهند که قبلا چنین طراحی هایی داشته اند و توانسته اند نمونه های موفقی ارائه دهند
لومیکس 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ