افزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجو و مخصوصا گوگل

موتور جستجوی گوگل مورد استفاده بیش از 90% جستجوگران اینترنت در ایران قرار دارد. سایت میکرو رایانه آمادگی خود را برای افزایش رتبه سایت شما در گوگل اعلام می دارد. این افزایش به صورت تضمینی است به صورتی که سایت شما در جستجوی موتور گوگل در صفحه اول جستجو ظاهر شود و این موضوع به صورت مستمر ادامه پیدا کند.
به دلیل هزینه بر بودن این پروسه صرفا برای شرکتها و موسسات بزرگ کاربرد دارد و هزینه انتقال سایت به صفحه اول موتور جستجوی گوگل بسته به کلمه کلیدی مورد نظر، ممکن است سرسام آور افزایش یابد. مدت زمان لازم برای این کار از چند ماه تا یک سال به درازا می انجامد.
هر قدر کلمه مورد نظر شما عام تر و تعداد آنها در اینترنت بیشتر باشد هزینه بری آن بیشتر بوده و مدت زمان طولانی تر برای طی پروسه لازم است و هر قدر کلمه خاص تر باشد مدت زمان کوتاه تر بوده و هزینه بسیار کمتری لازم است.
مثلا کلمه رایانه یک کلمه عام است و رقابت در آن بسیار شدید است. بنابراین اگر منظور شما رساندن سایت شما در جستجوی گوگل برای کلمه رایانه به صفحه اول باشد، هزینه آن بسیار بالا خواهد بود. (هم اکنون سایت میکرورایانه با جستجوی کلمه رایانه در صفحه اول گوگل پیشنهاد می شود). در مقابل ، کلمات بسیار تخصصی هزینه کمتری برای انتقال به صفحه اول در موتور جستجوی گوگل دارند و معمولا در طی مدت یک الی دو ماه این عمل انجام می شود.
افزایش رتبه سایت به صورت یک پروژه تعریف می شود و در این پروژه که تعداد زیادی کارشناس به صورت پاره وقت با سایت میکرورایانه همکاری می کنند سایت شما را به صورت کامل و مستمر نظارت خواهند کرد.
سایت میکرو رایانه پروژه های بسیار موفقی را در این مورد برای کلمات خاص و حتی کلمات بسیار عام نظیر رایانه، تبلیغات، نیازمندیها، کالا، بانوان، بورس، تبلیغات پزشکی و ... انجام داده و رتبه سایت مورد نظر را به 10 سایت اول گوگل رسانده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر آدرس سایت خود را با کلمه کلیدی مورد نظر و شماره تماس خود، برای ما ارسال کنید تا توضیحات اختصاصی سایت شما ارائه شود.
میکرورایانه 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ