راهکارهای تضمین شده برای کاهش رتبه وب سایت شما

اگر به هر دلیل می خواهید :
- کاری کنید که وب سایت شما منفور موتورهای جستجو شده و حتی در ردیف 100 هم آنرا نشان ندهند!
- تعداد بازدیدکنندگان وب سایتتان را به شدت کاهش دهید!
- کلا وب سایت خود را فقط برای چاپ آدرس ایمیل و وب سایت بر روی کارت ویزیت خود طراحی کرده اید و منفعت دیگری نمی خواهید داشته باشد!
- رقبای خود را کمک کنید تا در بازاریابی اینترنتی هم از شما پیشی بگیرند!

آنگاه توجه شما را به ادامه این مقاله جلب می نمایم:

1) به طراح وب سایت خود بگویید از فناوری iFrame در تولید صفحات استفاده کند زیرا این یک روش عالی برای سقوط رتبه وب سایت شماست. همچنین با این کار بقیه وب سایت ها هم نمی‌توانند به طور مستقیم به شما لینک بدهند و خدا نکرده رتبه سایت شما را بالا ببرند.

2) کلا سایت خود را صرفا با تصاویر و اینمیشن ایجاد نمایید و از محتوای متنی بپرهیزید زیرا در این صورت موتورهای جستجو خیلی چیزی از وب سایت شما نفهمیده و شما به هدفتان به خوبی رسیده اید

3) مطمئن شوید که سایت شما کاملا دارای اطلاعات پرحجم مثلا یک فلش بسیار حجیم می باشد تا زمان زیادی برای بارگذاری صفحه لازم شده تا یک امتیاز مفنی دلچسب دیگر موتور جستجو برای شما منظور نماید.

4) از وفور اشتباهات گرامری و املایی در متون سایت خود پرهیز نکنید

5) حتما چند تا لینک به سایتهای بسیار نامربوط و بی طرفدار بزنید تا موتور جستجو هم متقاعد شود که شما هم مانند همانها هستید و بی خودی امتیاز مثبت ندهد.

6) لطفا از مدیران وب سایتهای نامربوط و بی طرفدار هم عاجزانه درخواست کنید که به سایت شما لینک بزنند. این کار دست کم اجازه میدهد که گوگل هم از اشتیاق شما برای کم شدن رتبه سایت خود با خبر شود.

7) حتما طراحی سایت خود را به یک کسی بسپارید که مدعی است ولی هیچ گونه اطلاعاتی از روشهای پیچیده، سخت گیرانه و هوشمندانه ی موتورهای جستجو در رتبه دهی ندارد.

8) برای سایت خود Site Map طراحی نکنید تا موتورهای جستجو گمراه شوند

9) یک کلیپ صوتی راک چند دقیقه ای در هنگام باز شدن سایت خود برای بازدیدکننده پخش نمایید تا بفهمد عجب غلطی کرده است که با کلیک بر روی سایت شما در گوگل، در افزایش رتبه شما نقشی داشته است و دیگر تکرار نکند.

10) به هیچ عنوان حداقل ماهانه نیز سایت خود را بروز نکنید زیرا موتورهای جستجو فکر می کنند که فعالیت و بروز شدن سایت شما پدیده مثبتی است و متاسفانه نمره مثبت می دهند.

11) برای سایت شما سه صفحه کافیست یکی "ارتباط با ما" دیگری "درباره ما" و آخری هم طبیعتا صفحه اصلی که یا چهار خط داشته باشد و یا حدود 500 خط و حاوی اطلاعات تمامی محصولات و خدمات شما باشد زیرا اگر سایتی تعداد صفحات زیاد با محتوای تخصصی خوب داشته باشد باز هم موتور جستجو گمراه شده و رتبه را بالاتر می برد.

12) برای هیچ یک از صفحات وب سایت خود عنوان مناسب و مرتبط انتخاب ننمایید.

13) و نکته آخر و احتمالا از همه جالبتر هم این است که دیگر لازم نیست با ما تماس بگیرید و در زمینه افزایش رتبه وب سایت مشاوره بخواهید !