متا تگ

تا حالا در مورد چند متا تگ اصلی مثل توضیحات و کلمات کلیدی صحبت کردیم ولی خوب بخاطر سوالات مکرر دوستان و همچنین تنوع در این زمینه، تصمیم گرفتیم که تا اونجاییکه میشه متا تگ های مختلف را معرفی کنیم و درباره نحوه استفاده از اونها بیشتر توضیح بدیم.
metatags
هر روز متدهای مختلفی برای بالا اوردن سایت در موتورهای جستجو استفاده میشه ولی خوب یکی از سنتی ترین روش ها، همین متا تگ هستند. البته به قطع میشه گفت متا تگ ها روش اصلی افزایش رتبه سایت نیستند و مسائلی مثل به روز رسانی با مطالب جدید و همچنین بک لینک تاثیر بیشتری دارند، ولی با توجه به توضیحات موتور جستجوی بینگ که گفته:
متا تگ ها آزاد و یاری رسان هستند!
استفاده از اونها میتونه مفید باشه. بخصوص متا تگی مانند توضیحات که در جستجوی هر صفحه، بعنوان بخشی از محتوای اون صفحه به کاربر نشان داده میشه و اگه با موضوع جستجوی کاربر همخوانی داشته باشه، حتما کاربر وارد اون صفحه میشه.
البته یکسری از این تگ ها میتونه خیلی خطرناک باشه مثل noindex که جلوی ایندکس اون صفحه را در موتورهای جستجو میگیره. البته همین متا تگ محاسنی هم داره که در وقت مناسب در مورد اون هم توضیح میدیم. افزایش رتبه سایت
مزیت اصلی متاتگ ها اینکه به هیچ سیستم و یا زبان برنامه نویسی خاصی تعلق ندارند و همه نوع سایتی میتونه از این متاتگ ها استفاده کنه!
در این مقاله در کل هیچ آموزشی نداشتیم و فقط خواستیم اولا بدونید که متا تگ ها که خیلی ها بهشون بی توجه هستند، مهم اند و هم میتونند مفید باشند و هم مضر!
دوما هم اطلاع بدیم که از این به بعد و به مرور تمام متا تگ های قابل استفاده در سایت برای وبمستران معرفی میشه و توضیحات کاملی در مورد استفاده از اونها داده میشه که به امید خدا بتونید به بهترین شکل از اونها در سایت هاتون استفاده کنید. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ